Vedení společnosti

Funkce Jméno e-mail telefon
Předseda představenstva Ing. Zdeněk Nekula nekula@pgrlf.cz 225 989 416
Vedoucí sekretariátu, tajemnice představenstva a dozorčí rady, tisková mluvčí Bc. Neli Vesselinova vesselinova@pgrlf.cz 225 989 422
Asistentka předsedy představenstva Alena Křibská kribska@pgrlf.cz 226 209 299
Asistentka marketingu Martina Zmeškalová zmeskalova@pgrlf.cz 226 209 281
Ředitel úseku provozního Bc. Zdeňka Jiříková jirikova@pgrlf.cz 225 989 420
Místopředseda představenstva Mgr. Ondřej Mareček marecek@pgrlf.cz 225 989 482
Asistentka vedení společnosti Hana Čajková cajkova@pgrlf.cz 225 989 486
Ředitel úseku úvěrového a analytického Ing. Jan Bušovský busovsky@pgrlf.cz 225 989 424
Vedoucí oddělení front office podpory Ing. Markéta Smočková smockova@pgrlf.cz 225 989 476
Vedoucí oddělení žádostí I. Bc. Jan Pátek patek@pgrlf.cz 225 989 417
Vedoucí oddělení žádostí II. Bc. Ivo Radvan radvan@pgrlf.cz 225 989 465
Vedoucí oddělení administrace David Černý, DiS. cerny@pgrlf.cz 225 989 472
Vedoucí oddělení metodiky Mgr. Pavlína Chrubasíková chrubasikova@pgrlf.cz 225 989 466
Vedoucí back office podpory Ing. Alena Císařová cisarova@pgrlf.cz 225 989 436
Vedoucí oddělení úvěrových specialistů Mgr. Vladimír Kousal kousal@pgrlf.cz 225 989 484
Člen představenstva Ing. Radovan Martínek martinek@pgrlf.cz 226 209 263
Asistentka vedení společnosti Lenka Taberyová, DiS. taberyova@pgrlf.cz 225 989 427
Ředitel úseku Fondu těžko pojistitelných rizik (FTPR) Ing. Radovan Odstrčil odstrcil.r@pgrlf.cz 225 989 428
Ředitel úseku kontroly Ing. Jiří Baštýř bastyr@pgrlf.cz 225 989 430
Vedoucí oddělení analytického Ing. Karel Adámek adamek@pgrlf.cz 225 989 481
Vedoucí oddělení kontroly I Ing. Marie Sládková sladkova@pgrlf.cz 225 989 431
Vedoucí oddělení kontroly II Ing. Irena Honzáková honzakova@pgrlf.cz 226 209 269
Ředitel úseku řízení rizik Ing. Irena Wasserbauerová wasserbauerova@pgrlf.cz 225 989 460
Člen představenstva Ing. Marcela Antošová antosova@pgrlf.cz 226 209 262
Ředitel ekonomického úseku Ing. Petr Tureček turecek@pgrlf.cz 225 989 445
Vedoucí oddělení účtárny Eva Suchá sucha@pgrlf.cz 225 989 444
Vedoucí oddělení pohledávek Ing. Tomášek Petr tomasek@pgrlf.cz 225 989 456
Vedoucí oddělení kontrollingu a reportingu Ing. David Nezval nezval@pgrlf.cz 225 989 494
Ředitel úseku ICT Jaroslav Vacek, Ph.D. vacek.j@pgrlf.cz 225 989 490
Vedoucí odd.rozvoje IS Radoslav Sopoliga sopoliga@pgrlf.cz 225 989 498